Dr n. med. Karolina Kownacka

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyłam w 2001 roku. Tytuł dr n.med. uzyskałam w 2006 roku broniąc pracy naukowej z zakresu wykorzystania i zastosowania laserów w stomatologii.

Specjalizuję się w protetyce oraz stomatologii estetycznej. Szczególnie zajmuję się wykonywaniem stałych prac protetycznych typu: mosty, korony, licówki, inlaye, onlaye, a także protez ruchomych. Wykonuję także prace protetyczne na implantach. Obecnie jestem w trakcie odbywania studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach.

Wiem jak ważny dla pacjentów w dzisiejszych czasach jest wygląd, a co za tym idzie dobre samopoczucie i pewność siebie, dlatego każdego z Pacjentów traktuję indywidualnie i staram się możliwie jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania.
Wysokiej klasy materiały i specjalistyczny sprzęt jaki mam do dyspozycji w gabinecie stwarza możliwość wykonywania prac na najwyższym poziomie.

Swoją wiedzę i umiejętności staram się stale doskonalić na licznych kursach i szkoleniach zawodowych.
Jestem otwarta na nowoczesne metody i techniki leczenia. Posiadam umiejętności z zakresu pracy laserami stomatologicznymi, zarówno stomatologii zachowawczej, periodontologii jak i chirurgii. Jestem członkiem wielu stomatologicznych towarzystw naukowych, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging. Pacjenci mnie cenią za dokładność i staranność podczas wykonywania zabiegów oraz duże poczucie estetyki.

Harmonogram
Uczelnia Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
Tytuł Doktor nauk medycznych, lekarz dentysta
Obszar zainteresowań
  • Ortodoncja
  • Protetyka
  • Stomatologia estetyczna
  • Medycyna estetyczna
Gabinet 1 i 2
Płeć Kobieta

Karolina Anna Kownacka – ZnanyLekarz.pl