Lek. dent. Tomasz Szymański

Doktor Tomasz Szymański uznany stomatolog w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej, oraz periodontologii. Od 10 lat większość zabiegów wykonuje przy użyciu mikroskopu operacyjnego co w połączeniu z wrodzoną skrupulatnością i przywiązywaniem wagi do najmniejszego szczegółu pozwala mu uzyskiwać doskonałość w wykonywanych zabiegach.

Doktor Tomasz jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2010r.). Rozwija się w większości dziedzin stomatologii, nie ograniczając się do jednego jej obszaru. Uważa że dobry lekarz powinien mieć pojęcie o całości zagadnienia, aby móc optymalnie zaplanować i poprowadzić leczenie. Dzięki temu do pacjenta podchodzi kompleksowo.

Szczególnym zamiłowaniem darzy chirurgię stomatologiczną i implantologię. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i uczestnikiem licznych kongresów implantologicznych. Dzięki temu zabiegi takie jak: chirurgiczne ekstrakcje ósemek , wszczepianie implantów, odbudowa brakującej kości przed wszczepieniem implantu, chirurgia plastyczna dziąseł czy implanto-protetyka nie stanowią dla niego problemu. W dziedzinie implantologii przeszedł wiele szkoleń zapewniających  mu najnowocześniejszą wiedzę i praktyczne doświadczenie we wszczepianiu implantów w miejscu utraconych zębów. Leczenie planuje kompleksowo. Oprócz samych implantów bierze pod uwagę również odbudowę protetyczną oraz dziąsła, tak żeby całość tworzyła estetyczną harmonię.

TIMETABLE
Uczelnia CMUJ w Krakowie
Tytuł Lekarz dentysta
Obszar specjalizacji
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Implantologia
  • Periodontologia
Gabinet 1
Płeć Mężczyzna

Tomasz Szymański – ZnanyLekarz.pl