Wybielanie Prevdent

Prevdent to gabinetowa metoda wybielania zębów. Jest ona najbardziej skuteczną i profesjonalną metodą, która pozwala uzyskać efekt wybielenia od 7 do 8 odcieni. Dodatkowo najnowocześniejszy system wybielający umożliwia regenerację i wzmocnienie szkliwa.

Wybielanie zębów, wybielanie prevdent, Wieliczka ul. Klaśnieńska 16

Umów wizytę

Czym jest wybielanie zębów?

Wybielanie zębów to najczęściej wykonywany zabieg stomatologii estetycznej. Dzięki korzystaniu z różnych metod wybielania można rozjaśnić nasze zęby o nawet kilka odcieni, a w rezultacie wyglądają one bardziej atrakcyjnie. Duży wpływ na kolor zębów ma palenie papierosów, spożywanie produktów zawierających silnie barwiące substancje, picie kawy i herbaty.

Na czym polega wybielanie Prevdent?

Wybielanie zębów można podzielić na domowe i gabinetowe. Najbardziej skuteczną i profesjonalną formą wybielania jest wybielanie gabinetowe z zastosowaniem metody Prevdent. Prevdent to najnowocześniejszy system wybielający, który umożliwia regeneracje i wzmocnienie szkliwa przy jednoczesnym wybielaniu zębów.

Opcja ta jest rekomendowana u osób, u których występuje nadwrażliwość zębów lub inne metody wybielania okazały się u nich nieskuteczne. Wybielanie Prevdent pozwala wybielić zęby od 7 do 8 odcieni w ciągu godziny.

Jak wyglądają etapy wybielania metodą Prevdent?

Podczas procesu wybielania wyróżniamy 3 etapy:

  • usunięcie plam,
  • wybielanie,
  • naprawa szkliwa.

Wybielanie zębów metodą Prevdent polega na zastosowaniu zaawansowanych technologicznie składników takich jak:

  • nano-hydroksyapatyt – jest to odpowiednik głównego składnika szkliwa, który wnikając w jego powierzchnię remineralizuje ją oraz eliminuje nadwrażliwość zębów,
  • ‘Stain Removal’ – specjalistyczna kombinacja środków powierzchniowo-czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który głęboko wnika w zęby, aby rozpuścić i usunąć plamy,
  • nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru – aktywna substancja wybielająca, dzięki której zachodzi proces wybielania koloru.

Czy warto korzystać z wybielania Prevdent?

Wybielanie Prevdent to sprawdzona metoda wybielania, która potrafi uzyskać oczekiwane rezultaty. Nie tylko wybiela, ale także regeneruje, co wiąże się z tym, że jest to metoda znoszona przez pacjentów cierpiących na nadwrażliwość zębów.

Dodatkowo ta metoda pozwala na indywidualne dopasowanie się do potrzeb pacjenta przy zachowaniu bezpieczeństwa.