Dr n. med. Karolina Kownacka

Specjalizuje się w protetyce oraz stomatologii estetycznej. Szczególnie zajmuję się wykonywaniem stałych prac protetycznych typu: mosty, korony, licówki, inlaye, onlaye, a także protez ruchomych. Wykonuję prace protetyczne na implantach.
Wiem jak ważny dla Pacjentów w dzisiejszych czasach jest wygląd, a co za tym idzie dobre samopoczucie i pewność siebie, dlatego każdego z Pacjentów traktuję indywidualnie i staram się możliwie jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania.
Wysokiej klasy materiały i specjalistyczny sprzęt jaki mam do dyspozycji w gabinecie stwarza możliwość wykonywania bardzo estetycznych i trwałych prac na najwyższym poziomie.

ORTODONCJA, PROTETYKA, STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Umów wizytę


735 989 347

Zarezerwuj wizytę przez Znany Lekarz

Karolina Anna Kownacka – ZnanyLekarz.pl

Edukacja

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyłam w 2001 roku. Tytuł dr n.med. uzyskałam w 2006 roku broniąc pracy naukowej z zakresu wykorzystania i zastosowania laserów w stomatologii.

Kursy i szkolenia

Swoją wiedzę i umiejętności staram się stale doskonalić na licznych kursach i szkoleniach zawodowych. Jestem otwarta na nowoczesne metody i techniki leczenia. Pacjenci mnie cenią za dokładność i staranność podczas wykonywania zabiegów oraz duże poczucie estetyki.