Nasza misja

Chcemy abyś, mógł się cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem. Pomożemy Ci to osiągnąć pracując na najlepszym sprzęcie, zgodnie ze światowymi standardami w komfortowych warunkach… a przede wszystkim z emaptią i usmiechem!

Umów wizytę

Poznaj nas lepiej

Kompleksowe leczenie w jednym miejscu

W naszym gabinecie znajdziesz wszystko czego potrzebuje Twój uśmiech. Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki oraz stomatologii dziecięcej.

Komfort i wygoda

Zapewniamy naszym Pacjentom nie tylko pełne zadowolenie z usług, ale także ułatwiamy komunikację z naszym gabinetem, dzięki możliwości rezerwacji terminów online. Przed budynkiem znajduję się parking, który jest kolejnym ułatwieniem w trosce o Państwa komfort.

Zajmujemy się skomplikowanymi przypadkami

Stawiamy czoła wyzwaniom i podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie. Odpowiednio dobrany plan leczenia to klucz do sprostania wymaganiom naszych Pacjentów.

Stomatologia estetyczna na najwyższym poziomie

Wiemy jak ładny uśmiech wpływa na pewność siebie, dlatego przykładamy dużą wagę do tego, aby sprostać oczekiwaniom. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone efekty z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów.

Nasz zespół

15kadr-2

Lek. dent. Joanna Łagoda

ENDODONCJA, ORTODONCJA, STOMATOLOGIA

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień wykonuje procedury z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, leczenia ortodontycznego aparatami ruchomymi i protetyki.  Jej najważniejszym celem jest zdrowie pacjenta przy zachowaniu bezbolesnego leczenia.

1kadr-2

Lek. dent. Tomasz Batko

CHIRURGIA, IMPLANTY, STOMATOLOGIA

Doświadczenie zawodowe zdobył na licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach, kończąc kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Pavla Jozefa Safarika w Kosicach na Słowacji. Oprócz chirurgii zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią estetyczną oraz pedodoncją.

12kadr-2

Dr n. med. Karolina Kownacka

ORTODONCJA, PROTETYKA, STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w protetyce oraz stomatologii estetycznej. Do głównych zadań należą: mosty, korony, licówki, inlaye, onlaye, protezy ruchome oraz prace na implantach.

10kadr-2

Lek. dent. Olga Melaniuk

ENDODONCJA, STOMATOLOGIA

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Specjalizuje się w leczeniu próchnicy, kamienia nazębnego, jak i chorób miazgi. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i proponuje kompleksowe rozwiązania dla pacjenta. Ceni sobie komunikację, a jej misją jest pełne zadowolenie z efektów leczenia.

11kadr-2

Lek. dent. Tetiana Khomenko

STOMATOLOGIA, STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Ciepła, empatyczna i życzliwa stomatolog, lubiąca pracę z młodszymi pacjentami. Wiedzę dot. Stomatologii zdobyła na Narodowym Uniwersytecie Medycznym w Kijowie oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

ikon-avatar

Lek. dent. Marta Pazgrat

STOMATOLOGIA, STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Lekarz stomatolog. W pracy z pacjentami zależy jej na dobrej komunikacji. Zawsze stara się jasno omówić etapy leczenia oraz dostępne opcje, tak, by pacjent mógł podjąć świadomą decyzję i zaangażować się w proces leczenia. 

14kadr

Hig. stom. Joanna Niemiec

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka studium medycznego Teb Edukacja w Krakowie na kierunkach  asystentka stomatologiczna oraz higienistka stomatologiczna. Na co dzień zajmuje się czynnym asystowaniem przy zabiegach w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki oraz ortodoncji. Wykonuje również zabiegi higienizacji tj: scaling ultradźwiękowy, piaskowanie, polerowanie, fluoryzację, wybielanie zębów systemem Prevdent oraz zabiegi lakierowania i lakowania.

18kadr

Hig. stom. Małgorzata Schemet

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem absolwentką szkoły TEB Edukacja w Krakowie gdzie ukończyłam studium medyczne na kierunku „Higienistka stomatologiczna”. W gabinecie stomatologicznym asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej oraz chirurgii stomatologicznej. Zależy mi na profesjonalnym podejściu do pacjenta oraz na jego komforcie podczas zabiegu.

17kadr

Hig. stom. Anna Kulasza

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem absolwentką szkoły Teb Edukacja w Krakowie na kierunku Higienistka stomatologiczna. W gabinecie stomatologicznym asystuję lekarzowi dentyście przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Wykonuję również zabiegi higienizacyjne. Staram się, aby moje zabiegi były wykonane profesjonalnie i dokładnie. Dbam o to, aby moi pacjenci byli zadowoleni i chętnie wracali na zabiegi profilaktyczne.

Sprawdź, jak wygląda gabinet

Wirtualny spacer