Nasza misja

Chcemy abyś, mógł się cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem. Pomożemy Ci to osiągnąć pracując na najlepszym sprzęcie, zgodnie ze światowymi standardami w komfortowych warunkach… a przede wszystkim z emaptią i usmiechem!

Umów wizytę

Poznaj nas lepiej

Kompleksowe leczenie w jednym miejscu

W naszym gabinecie znajdziesz wszystko czego potrzebuje Twój uśmiech. Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki oraz stomatologii dziecięcej.

Komfort i wygoda

Zapewniamy naszym Pacjentom nie tylko pełne zadowolenie z usług, ale także ułatwiamy komunikację z naszym gabinetem, dzięki możliwości rezerwacji terminów online. Przed budynkiem znajduję się parking, który jest kolejnym ułatwieniem w trosce o Państwa komfort.

Zajmujemy się skomplikowanymi przypadkami

Stawiamy czoła wyzwaniom i podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie. Odpowiednio dobrany plan leczenia to klucz do sprostania wymaganiom naszych Pacjentów.

Stomatologia estetyczna na najwyższym poziomie

Wiemy jak ładny uśmiech wpływa na pewność siebie, dlatego przykładamy dużą wagę do tego, aby sprostać oczekiwaniom. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone efekty z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów.

Sprawdź, jak wygląda gabinet

Nasz zespół

joanna łagoda

Lek. dent. Joanna Łagoda

Endodoncja, Protetyka, Stomatologia

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień wykonuje procedury z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, leczenia ortodontycznego aparatami ruchomymi i protetyki.  Jej najważniejszym celem jest zdrowie pacjenta przy zachowaniu bezbolesnego leczenia.

tomasz batko

Lek. dent. Tomasz Batko

Chirurgia, Protetyka, Stomatologia

Doświadczenie zawodowe zdobył na licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach, kończąc kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Pavla Jozefa Safarika w Kosicach na Słowacji. Oprócz chirurgii zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią estetyczną oraz pedodoncją.

tomasz szymański

Lek. dent. Tomasz Szymański

Implantologia, Chirurgia, Periodontologia

Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Stomatolog z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz stomatologii zachowawczej. Cechuje go skrupulatność i przywiązywanie wagi do najmniejszego szczegółu.

karolina kownacka

Dr n. med. Karolina Kownacka

Protetyka, Ortodoncja, Stomatologia estetyczna

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w protetyce oraz stomatologii estetycznej. Do głównych zadań należą: mosty, korony, licówki, inlaye, onlaye, protezy ruchome oraz prace na implantach.

olga melaniuk

Lek. dent. Olga Melaniuk

Stomatologia, Endodoncja

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Specjalizuje się w leczeniu próchnicy, kamienia nazębnego, jak i chorób miazgi. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i proponuje kompleksowe rozwiązania dla pacjenta. Ceni sobie komunikację, a jej misją jest pełne zadowolenie z efektów leczenia.

tetiana khomenko

Lek. dent. Tetiana Khomenko

Stomatologia dziecięca, Stomatologia

Ciepła, empatyczna i życzliwa stomatolog, lubiąca pracę z młodszymi pacjentami. Wiedzę dot. Stomatologii zdobyła na Narodowym Uniwersytecie Medycznym w Kijowie oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.