Michał Loręcik

Dostrzegając problemy, z jakimi borykają się pacjenci (jak i on sam w przeszłości), czyli odległe terminy oczekiwania na specjalistę, niewystarczającą ilość czasu poświęcana  pacjentowi na wizycie i brak możliwości wybrania jednego gabinetu, gdzie opiekowano by się pacjentem kompleksowo, zdecydował się na stworzenie centrum z interdyscyplinarnym podejściem do pacjenta, dużą dostępnością terminów i specjalistami ze wszystkich obszarów stomatologii.

Prezes zarządu, właściciel

Doświadczenie

Pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży zagranicznej w firmie zajmującej się automatyzacją marketingu z Krakowa, realizując projekty i infrastrukturę informatyczną dla klientów takich jak De’Longhi i Irinox. Był kierownikiem działu handlowego w krakowskiej firmie dostarczającej automatyzację sprzedaży i procesów dla sklepów e-commerce.

W trakcie kariery zawodowej byłem odpowiedzialny za budowanie zespołu sprzedażowego, współpracę z działami marketingu i obsługi klienta oraz rozwijanie biznesu zagranicą, m.in. w USA, Europie Zachodniej czy na Bliskim Wschodzie, gdzie dostarczaliśmy klientom rozwiązania infrastruktury IT. Byłem prelegentem podczas warsztatów marketing automation organizowanych w Krakowie, Berlinie, Monachium, Londynie i Mediolanie. Pomagałem firmom w organizacji procesów, sprzedaży, również w ich automatyzacji i ustaleniu strategii działania. 

Zainteresowania

Jestem fanem Motorsportu (głównie rajdy płaskie i F1), sam miałem też okazję rywalizować w tej dziedzinie. Uwielbiam spędzać czas z moim psem Nelą, jeżdżę na rowerze i pasjonują mnie nowe technologie.